W Bysławiu przewróciła się ciężarówka

We wtorek rano (10.12) rano w miejscowości Bysław (gm. Lubiewo) doszło do kolizji drogowej. Kierujący scanią z cysterną, na łuku drogi wpadł w poślizg. W wyniku tego samochód wjechał na pole i tam się przewrócił. Kierujący ciężarówką, 32-letni mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń, był trzeźwy.
Jak nie dać się oszukać
Alkohol i narkotyki
Niedopałek papierosa przyczyną pożaru
Ponad 200 ZDJĘĆ z Boxing Show!
Tucholski akcent w Poznaniu na gali metamorfozy

Niedawno gmach Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu gościł wyróżnionych uczniów Szkoły Wizażu i stylizacji Państwa Folaron w Poznaniu. Na wybiegu zaprezentowała się między innymi dyplomowana wizażystka i stylistka Maja Kurlandt – Oświecińska z Tucholi. Zaproszona na pokaz przez organizatorów zaprezentowała prace pod tytułem „Kapelusznik”.
Boxing Show – relacja i wyniki walk

Boxing Show powrócił do Tucholi po dwóch latach. Hala OSiR zapełniła się kibicami, którzy podobnie jak poprzednio oczekiwali walk bokserskich na wysokim poziomie, dobrego show i atrakcji. Po raz drugi firma Gruchała Team nie zawiodła. Trzygodzinna gala boksu doskonale przygotowana nie pozwalała się nudzić.
Godlewski wygrał swoją pierwszą walkę zawodową! (ZDJĘCIA)
Już niedługo… gala boksu – ZDJĘCIA z przygotowań
II CHARYTATYWNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA OLIWIERA
Usuń azebest – dostaniesz dofinansowanie
Skutki orkanu Ksawery w regionie (AKTUALIZACJA)

Najgorsze mamy za sobą, pozostały skutki potężnych wichur, jakie przeszły nad Polską, nie oszczędziły też naszego regionu. Powalone drzewa, pozrywane trakcje energetyczne, pozrywane dachy. Z tym przyszło zmierzyć się strażakom oraz innym służbom. Wg niepotwierdzonych danych od piątkowego wieczoru (6.12) do wczesnego popołudnia prądu nie mieli mieszkańcy Nowej Tucholi i najprawdopodobniej Mędromierza.
Wejściówki na galę boksu rozdane
Kramik św. Mikołaja i zbiórka na rzecz Oliwierka (ZDJĘCIA)

W tym roku, na szczęście, gościny Kramikowi udzielił TOK
W Mikołajki (6.12) dużo zabawy, konkursów, przedstawienie i zbiórka pieniędzy na rzecz Oliwierka. Zbierali wszyscy. Kramikarze sprzedający ozdoby świąteczne czy świąteczne specjały własnej roboty, zbierali też liczni pomocnicy świętego Mikołaja.